SAO Babun - Mikroazyl Vlčáry z.s.

Přejít na obsah

SAO Babun

Mikroazyl > Našli domov
Babunek je tříletý středoasijský pastevecký pes SAO. je spíše domácí a byl bývalými pány dosti vymazlený. Zatím není zvyklý na cizí lidi, proto se na poslední fotce pořízené už u nás tváří tak, jak se tváří, jelikož v našem mikroazylu jsme pro něho všichni cizí. Proč se k nám dostal a co je zač, vysvětlí mail od bývalých majitelů:
"Dobrý den
Obracím se na vás s obrovskou prosbou o pomoc.
Máme SAO Babunka už třetím rokem od tříměsíčního štěňátka. Narozen 31.1.2015 Babun je vcelku hodný ale trochu nedůvěřivý k cizím lidem. Je to skvělý hlídač. Je vychovaný základní výcvik má taky. Problém je v tom že přicházíme o dům a nikde nám pronájem s ním dát nechtějí. Vyčerpaly jsme už všechny možné varianty a nemáme ho kam umístit. Proto se na vás obracíme s velkou prosbou o pomoc. Babun je na očkovaný je tový model rád nosí trička a předvádí se."
Nebude z něho žádný "tvrďák" pro ostrahu, ale jako rodinný mazel si své zcela jistě uhlídá. Teď u nás čeká na tu svou správnou rodinu, která si ho zamiluje a zároveň naučí, že svět je trochu větší, než jak ho dosud znal. Babunek je jemnější povahy, přesto je to stále středoasiat.


Nákupem přes tento link přispějete na psy v našem mikroazylu

Copyright © 2015 - 2024 Rudolf Desenský - www.psycholog-psu.com
Návrat na obsah