Pomůžete? - Mikroazyl Vlčáry z.s.

Přejít na obsah

Pomůžete?

Pomoc
Nikdy se nesnížím k tomu, abych i velmi cenné psy, třeba s rodokmenem prodával a tím s nimi ztratil kontakt po osvojení. Stejně tak za pomoc s vašimi psy si neřeknu o peníze. To však neznamená, že odmítnu váš dobrovolný dar pro mé psy, jelikož se občas dostávám do finančně kritických situací. Uvítám každý finanční nebo materiální dar od lidí, kterým není má činnost lhostejná a chtějí mi pomoci. Jen si o něj neřeknu.
Rudolf Desenský
Oceníme vaši pomoc našemu Mikroazylu, možností je mnoho.
Například:  
 • Zakoupením nové reedice knihy "Jak poznat psí duši" na stránce www.kockanenipes.cz

 • Nákupem prostřednictvím jakéhokoli z bannerů na této stránce. Některé jsou naši dodavatelé, z jiných jsou provize ve prospěch našeho Mikroazylu. K tomu je však nezbytné vypnout blokování reklam pro tento web.
 • Bankovním převodem ve prospěch transparentního bankovního účtu
  2500908436 / 2010, nebo účtu u ČSOB
  175744036 / 0300 . Každá koruna se hodí. Kdyby každý z vás zadal trvalý příkaz 50 Kč, máme jistotu, že budeme mít pravidelně na vše potřebné.
 • Trvalým příkazem jmenovitě na konkrétního psa. Každého psa, kterého můžete podpořit, najdete na stránce Mikroazyl. Na této stránce najdete informace o všech psech, kteří jsou v našem azylu, než jim najdeme nový domov, nebo jsou tu z nějakého důvodu na dožití.
 • Trvalým příkazem neadresným, to zn. pro všechny psy.
 • Materiální pomocí, podrobnosti najdete níže na této stránce.
 • Inzercí jednotlivých psů ze stránky Mikroazyl na počítači z vašeho domova. Jak na to a další formy pomoci se dozvíte v tématu "Kritická situace v Miroazylu na Vlčárech ! Pomůžete?"
 • Pomoci nám můžete i profesně, jako je pomoc právní, účetní a podobně.
 • Během víkendů a po skončení Free sobot, kdy je nás tu více, se tu často uklízí, nebo opravuje nějaká část psince, aby měli zdejší psi pohodlí. Pro každého se tu najde nějaká práce bez ohledu na to, zda něco umíte nebo ne. Shrabat posekaný trávník, pohladit v rámci socializace pohodové psy, podávat misky s krmením a venčit na vodítku umí snad každý, k tomu vám stačí jen ruce a chtít pomoci. Kdo bude mít zájem, toho můžeme naučit se psy víc.


V červenci r. 2016 jsme celý psinec museli přestěhovat do nového areálu mezi Strakonice a Písek. Nové, nejúžasnější Vlčáry budou po splacení úvěru konečně naše.  Celý areál má přes 2ha, je tu dvojchatka na přenocování pro ty, kteří to k nám mají mít daleko, velká klubovna na fríčka při horším počasí a opravdu hodně prostoru pro velké psy, ovečky a oslíky.
Jediná nevýhoda areálu je, že sem není přiveden proud, fungujeme zatím na dvanáct ze šestnácti solárních panelů, abychom mohli být na netu, fungovalo čerpadlo vodárny a mrazáky s masem pro psy. Větší spotřebiče napájí elektrocentrála. Fotovoltaickou elektrárnu stavíme postupně, jelikož komponenty jsou poměrně drahé a nemáme tak vysokou částku, abychm ji postavili celou naráz. Do toho vylepšujeme a zabezpečujeme výběhy pro naše psí azylanty, aby měli pohodlí a hlavně se nedostali ven.

Chcete-li přivézt nějaký materiální dárek, následující věci se stále hodí:
 • odblešovací obojky Kiltix, Foresto nebo Preventic hlavně na velké psy
 • antiparazitální spoty Advantix, Vectra 3D nebo Advocate
 • odčervovací tablety ve větším balení
 • krmivo z odkazů níže
 • stejně tak se nám hodí velké skladovací boxy, např. tyto z Hornbachu
 • papírové kuchyňské utěrky v kulatých rolích
 • GPS lokátory pro psy Tractive2 nebo Tractive XL
 • zdraví psů upevňujeme pryskyřicí zvanou Drags Imun
 • benzín do sekačky, pily, křoviňáku a dalšího nářadí.
 • naftu do agregátu, kanistry máme.
 • gelové baterie 220Ah (zatím máme 4 z potřebných 12ti, což je rezerva při zatažené obloze na čtyři dny. Teď nám elektřina vydrží zhruba 1,5 dne, potom se musí spustit agregát). Baterie jsou nezbytné pro výrobu elektřiny, jelikož sem nevede el. přípojka a elektřina znamená, že pojede čerpadlo na vodu a bez vody psinec nemůže fungovat.
 • aktuálně šetříme na novou studnu, ve stávající je zvláště o fríčku málo vody

Za každý váš dar pro náš spolek velice děkujeme.

Č. transparentního účtu FIO: 2500908436 / 2010
IBAN: CZ4720100000002500908436
BIC FIOBCZPPXXX

Č.ú. u ČSOB: 175744036 / 0300
IBAN: CZ4703000000000175744036
BIC ČSOB - CEKOCZPP


Podpořte nás, když nakupujete!
 
Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.
 
Uděláte to takto:
1. Před nákupem půjdete na https://givt.cz/mikroazyl-vlcary-z-s
2. Vyberete naši organizaci a eshop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, tady http://bit.ly/GivtRozšíření najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Naše psy krmíme kvalitními krmivy. Hlavně značkami Stone Crick a Farm Fresh, seženete je prostřednictvím těchto dvou linků.


Nákupem prostřednictvím těchto bannerů podpoříte psy v našem Mikroazylu
Prozdravi.cz

Copyright © 2015 - 2018 Rudolf Desenský - www.psycholog-psu.com
Návrat na obsah